Register Certified Specialist Financial Law

Overzicht van afgestudeerden aan de Registeropleiding Financieel Recht, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel CSFL.

De Registeropleiding Financieel Recht wordt gedoceerd aan de UvA Academie voor Bank en Verzekeringen (zie: www.abv.uva.nl).

 

R.A.M. (Rens) de Bekker LLM CCO CSFL

Compliance Officer, BNP Paribas Cardif

(E: rens.debekker@bnpparibascardif.com)

 

mr. J.J. (Jurgen) Borst EMoC CSFL

Concern Compliance Officer, Coöperatie Univé U.A.  

(E: j.borst@unive.nl)

 

drs P. (Pieter) Bouwknegt AAG CSFL

Head Capital Management, NN Leven

(E: pieter.bouwknegt@nn.nl)

 

drs. K. M. L. (Katrin) Brand CSFL

Director, NLFI

(E: katrin.brand@nlfi.nl)

 

M.A.C. (Michel) Brand MSc MBA CSFL

Ketenmanager, De Volksbank - BLG Wonen

(E: michel.brand@blg.nl)

 

mr. S. (Sandra) Dijkgraaf CSFL

Legal & Compliance Officer, Cardano Risk Management B.V.

(E: s.dijkgraaf@cardano.com)

 

mr. J.D. (Jeroen) Essink CSFL

Corporate Secretary & Legal Counsel,  FMO Investment Management

 

mr. A.A. (André) Ettema CSFL

Hoofd Legal Leven / Advocaat – Nationale-Nederlanden

(E: Andre.Ettema@nn.nl)

 

mr. M. (Mehtap) Folkertsma-Özdemir  EMoC CSFL

Toezichthouder integriteit, De Nederlandsche Bank

(E: m.folkertsma-ozdemir@dnb.nl)

 

mr. I. (Ingrid) Freyer CSFL

Director Compliance Division, MUFG Bank (Europe) N.V.  

(E: ingrid.freyer@nl.mufg.jp)

 

G.M. (Gracita) George LLM CSFL

Corporate Support Lawyer, Stibbe B.V.

(E: Gracita.george@stibbe.com)

 

mr. B.R. (Bert-Rein) Griede CSFL

Senior Legal Counsel, ING Bank Nederland  

(E: bert-rein.griede@ing.nl)

 

mr. A.M. (Alexander) Jägers CSFL

Compliance Officer, Bank ten Cate & Cie N.V.

(E: am.jagers@banktencate.nl)

 

mr. drs. Z.R. (Zeeshan) Khan CSFL

Legal Counsel, ING Bank N.V.

(E: zeeshan.khan@ing.nl)

 

drs. K. (Karen) Klaver CSFL

Compliance manager, BNG Bank

(E: karen.klaver@bngbank.nl)

 

mr. M.A. (Margreeth) Kleijer CSFL

Secretaris, Kifid

(E: m.kleijer@kifid.nl)

 

J. (Jeroen) Koomans LLM, CSFL

Legal Counsel, ABN AMRO Bank N.V.

 

mr. M. (Marijke) Leliveld, CSFL

Legal Counsel, VIVAT

(E: Marijke.Leliveld@vivat.nl)

 

mr. G.L.H.M. (Gé) Lenssen CSFL

Compliance Officer, Vesting Finance Holding B.V.

(E: g.lenssen@vestingfinance.nl)

 

mr. C.M. (Cindy) Meijer CSFL

Company Secretary, Aegon Nederland N.V.

(E: cmeijer@aegon.nl)

 

mr. drs. D. (Dennis) Meijne CSFL

DSI Compliance Professional, ING Bank N.V. 

(E: dennis.meijne@ingbank.com)

 

mr. D.C.E. (Dorien) Naarding CSFL

Senior Bedrijfsjurist, Aegon Nederland N.V.

(E: Dnaarding@aegon.nl)

 

mr. E. (Eva) Nijhof CSFL

Bedrijfsjurist, a.s.r.

(E: eva.nijhof@asr.nl)

 

mr.drs. D.J. (Deborah) Olthoff CSFL

Secretaris, Kifid

(E: D.Olthoff@kifid.nl)

 

F.T.G. (Floor) Oosterwechel MSc CSFL

Risk Consulting, PricewaterhouseCoopers Advisory N.V. 

(E: floor.oosterwechel@pwc.com)

 

mr. L.J.P. (Leon) Peeters CSFL

Jurist Competence Center Compliance, Achmea  

(E: leon.peeters@achmea.nl)

 

D.A. (Dennis) Pels MSc CSFL

Toezichthouder, De Nederlandsche Bank N.V.

(E: d.a.pels@dnb.nl)

 

mr. K.M. (Karin) Petrici CSFL

Senior Legal Counsel, Nederlandse Waterschapsbank N.V.

(E: karin.petrici@nwbbank.com)

 

R.W. (Rob) Potter CSFL

Manager Finance & Risk, Reaal Schadeverzekeringen N.V.

 

mr. K.H. (Karen) Raghoebar MM CSFL

DSI Compliance Professional, ING Bank N.V.

(E: karen.raghoebar@ing.nl)

 

mr. K. (Kasper) Schouten CSFL

Senior Specialist Klachtenmanagement, ABN AMRO Bank N.V.

(E: kasper.schouten@nl.abnamro.com)

 

mr. R.J. (Rob) Schröder CSFL

Senior Juridisch Adviseur, Allianz Nederland Levensverzekering N.V.

(E: rob.schroder@allianz.nl)

 

M. (Marcel) Schuster CSFL

Director TD Bank NV & Senior Manager Compliance, Governance & Operational Risk, TD Bank NV

(E: marcel.schuster@hotmail.com)

 

P.W.M. (Priya) Soekhai LLM, CSFL

(E: pwmsoekhai@gmail.com)

 

mr. P. (Peter) Soesbeek CSFL

Senior Consultant Alternative Credit / NN Investment Partners

(E: peter.soesbeek@nnip.com)

 

drs. B.D. (Barbara) Soggiu CSFL

Sr Risk & Compliance specialist, zzp

(E: barbara@besolidriskconsulting.nl)

 

mr. A.M. (Anne-Marthe) Stellingwerf CSFL

Bedrijfsjurist team Retail, De Volksbank

(E: anne-marthe.stellingwerf@devolksbank.nl)

 

mr. J.A. (Jordi) van den Top CSFL

Specialist Klachtenmanagement, ABN AMRO Bank N.V.

(E: jordi.van.den.top@nl.abnamro.com)

 

mr. H.W.H. (Huub) Trooster CSFL

Bedrijfsjurist, Delta Lloyd Bank  

(E: huub_trooster@dlbank.nl)

 

mr. S (Sahar) Vaziri CSFL

Legal Counsel, de Volksbank  

(E: Sahar.Vaziri@devolksbank.nl)

 

R. (Rienk) van der Velde CSFL

Board Advisor, Aegon Nederland N.V.

(E: RvanderVelde@aegon.nl)

 

mr. R.W.C. (Reinout) Veldhuijzen CSFL

Senior Legal Counsel, ING Bank NV

(E: reinout.veldhuijzen@ing.nl)

 

mr. P. (Peter) van Vliet CSFL

Compliance Officer, Achmea  

(E: peter.van.vliet@achmea.nl)

 

mr. N.P. (Niels) Witteveen MFP CSFL

Directeur van NORM advies B.V.

(E: info@norm-advies.nl)

 

mr. A.O.C. (Ole) Wittich CSFL

Manager Special & Legal Collections Benelux, Santander Consumer Finance Benelux B.V.

(E: ole.wittich@santander.nl)

 

mr. G. (Inge) Zwoferink CSFL

Senior Jurist, Autoriteit Financiële Markten

(E: inge.zwoferink@afm.nl)

 

 

 

 

Gepubliceerd door  UvA Academie voor Bank en Verzekeringen

15 november 2017