Register Certified Specialist Financial Law

Overzicht van afgestudeerden aan de Registeropleiding Financieel Recht, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel CSFL.

 

De Registeropleiding Financieel Recht wordt gedoceerd aan de UvA Academie voor Bank en Verzekeringen. Het PE-programma Financieel Recht is van start gegaan in 2017.

Om permanent actueel te blijven wordt verwacht dat de financieel recht deskundige 16 uur per jaar aan permanente educatie besteedt. De PE-verplichting start in het kalenderjaar na het behalen van het diploma.

 

drs. A. (Aloys) Bart CPC CSFL

Legal Counsel, VIVAT

(E: aloys.bart@vivat.nl)

diploma 2018

 

R.A.M. (Rens) de Bekker LLM CCO CSFL

Compliance Officer, BNP Paribas Cardif

(E: rens.debekker@bnpparibascardif.com)

PE 2017 (6)

 

mr. R. (Rego) Boer CSFL

Senior Jurist, Ministerie van Financiën

(E: r.boer@minfin.nl)

 

mr. J.J. (Jurgen) Borst EMoC CSFL

Concern Compliance Officer, Coöperatie Univé U.A.  

(E: j.borst@unive.nl)

PE:  2017 voldaan (18); 2018 (10)

 

drs P. (Pieter) Bouwknegt AAG CSFL

Head Capital Management, NN Leven

(E: pieter.bouwknegt@nn.nl)

PE 2017 (8); 2018 (6)

 

drs. K. M. L. (Katrin) Brand CSFL

Director, NLFI

(E: katrin.brand@nlfi.nl)

PE 2017 (12); 2018 voldaan (16)

 

M.A.C. (Michel) Brand MSc MBA CSFL

Ketenmanager, De Volksbank - BLG Wonen

(E: michel.brand@blg.nl)

PE 2017 voldaan (30); 2018 voldaan (16)

 

mr. S. (Sandra) Dijkgraaf CSFL

Legal & Compliance Officer, Cardano Risk Management B.V.

(E: s.dijkgraaf@cardano.com)

PE 2017 voldaan (22)

 

mr. J.D. (Jeroen) Essink CSFL

Corporate Secretary & Legal Counsel,  FMO Investment Management

PE 2017 voldaan (18); 2018 (4)

 

mr. A.A. (André) Ettema CSFL

Hoofd Legal Leven / Advocaat – Nationale-Nederlanden

(E: Andre.Ettema@nn.nl)

PE 2017 voldaan (16); 2018 (8)

 

mr. M. (Mehtap) Folkertsma-Özdemir  EMoC CSFL

Toezichthouder integriteit, De Nederlandsche Bank

(E: m.folkertsma-ozdemir@dnb.nl)

PE 2017 voldaan (22); 2018 (6)

 

mr. I. (Ingrid) Freyer CSFL

Director Compliance Division, MUFG Bank (Europe) N.V.  

(E: ingrid.freyer@nl.mufg.jp)

PE 2017 (6); 2018 (10)

 

G.M. (Gracita) George LLM CSFL

Corporate Support Lawyer, Stibbe B.V.

(E: Gracita.george@stibbe.com)

diploma 2017

PE 2018 voldaan (16)

 

mr. A.E. (Andrea) Goossens CSFL

Advocaat, Van Doorne

(E: goossens@vandoorne.com)

diploma 2018

 

mr. B.R. (Bert-Rein) Griede CSFL

Senior Legal Counsel, ING Bank Nederland  

(E: bert-rein.griede@ing.nl)

 

mr. J.S. (Jasper) Groot CSFL

Legal Counsel, a.s.r.

(E: jasper.groot@asr.nl)

diploma 2018

 

mr. A.M. (Alexander) Jägers CSFL

Compliance Officer, Bank ten Cate & Cie N.V.

(E: am.jagers@banktencate.nl)

 

mr. drs. Z.R. (Zeeshan) Khan CSFL

Legal Counsel, ING Bank N.V.

(E: zeeshan.khan@ing.nl)

diploma 2017

 

drs. K. (Karen) Klaver CSFL

Compliance manager, BNG Bank

(E: karen.klaver@bngbank.nl)

PE 2017 voldaan (18); 2018 (10)

 

mr. M.A. (Margreeth) Kleijer CSFL

Secretaris, Kifid

(E: m.kleijer@kifid.nl)

PE 2017 (10); 2018 (4)

 

mr. E.P.A. (Eric) de Kluijver CCO CSFL

Senior Compliance Officer a.i., ABN AMRO Bank N.V.

(E:  kluijver@hotmail.com)

diploma 2018

 

J. (Jeroen) Koomans LLM, CSFL

Legal Counsel, ABN AMRO Bank N.V.

PE 2017 (10); 2018 (10)

 

mr. S.J. (Saskia) Kwint CSFL

Senior bedrijfsjurist, team Retail, de Volksbank N.V.

(E: saskia.kwint@devolksbank.nl)

diploma 2017

PE 2018 voldaan (22)

 

mr. M. (Marijke) Leliveld, CSFL

Legal Counsel, VIVAT

(E: Marijke.Leliveld@vivat.nl)

diploma 2017

PE 2018 (4)

 

mr. G.L.H.M. (Gé) Lenssen CSFL

Compliance Officer, Vesting Finance Holding B.V.

(E: g.lenssen@vestingfinance.nl)

PE 2017 (8)

 

mr. C.M. (Cindy) Meijer CSFL

Company Secretary, Aegon Nederland N.V.

(E: cmeijer@aegon.nl)

PE 2017 (12); 2018 voldaan (16)

 

mr. drs. D. (Dennis) Meijne CSFL

DSI Compliance Professional, ING Bank N.V. 

(E: dennis.meijne@ingbank.com)

PE 2017 voldaan (16)

 

mr. D.C.E. (Dorien) Naarding CSFL

Senior Bedrijfsjurist, Aegon Nederland N.V.

(E: Dnaarding@aegon.nl)

diploma 2017

PE 2018 (4)

 

mr. E. (Eva) Nijhof CSFL

Bedrijfsjurist, a.s.r.

(E: eva.nijhof@asr.nl)

PE 2017 voldaan (16); 2018 (6)

 

mr.drs. D.J. (Deborah) Olthoff CSFL

Secretaris, Kifid

(E: D.Olthoff@kifid.nl)

PE 2017 voldaan (18); 2018 (4)

 

F.T.G. (Floor) Oosterwechel MSc CSFL

Risk Consulting, PricewaterhouseCoopers Advisory N.V. 

(E: floor.oosterwechel@pwc.com)

diploma 2017

PE 2018 voldaan (18)

 

mr. L.J.P. (Leon) Peeters CSFL

Jurist Competence Center Compliance, Achmea  

(E: leon.peeters@achmea.nl)

PE 2017 voldaan (16); 2018 voldaan (16)

 

D.A. (Dennis) Pels MSc CSFL

Toezichthouder, De Nederlandsche Bank N.V.

(E: d.a.pels@dnb.nl)

PE 2017 voldaan (16); 2018 voldaan (22)

 

mr. K.M. (Karin) Petrici CSFL

Senior Legal Counsel, Nederlandse Waterschapsbank N.V.

(E: karin.petrici@nwbbank.com)

PE 2017 voldaan (18); 2018 voldaan (16)

 

R.W. (Rob) Potter CSFL

Manager Finance & Risk, Reaal Schadeverzekeringen N.V.

PE 2017 voldaan (18); 2018 (6)

 

mr. K.H. (Karen) Raghoebar MM CSFL

DSI Compliance Professional, ING Bank N.V.

(E: karen.raghoebar@ing.nl)

PE 2017 voldaan (18); 2018 voldaan (16)

 

mr. K. (Kasper) Schouten CSFL

Senior Specialist Klachtenmanagement, ABN AMRO Bank N.V.

(E: kasper.schouten@nl.abnamro.com)

PE 2017 (6)

 

mr. R.J. (Rob) Schröder CSFL

Senior Juridisch Adviseur, Allianz Nederland Levensverzekering N.V.

(E: rob.schroder@allianz.nl)

PE 2017 voldaan (18); 2018 (6)

 

M. (Marcel) Schuster CSFL

Director TD Bank NV & Senior Manager Compliance, Governance & Operational Risk, TD Bank NV

(E: marcel.schuster@hotmail.com)

 

P.W.M. (Priya) Soekhai LLM, CSFL

Advocaat, Diekstra Van der Laan advocaten

(E: soekhai@diekstravanderlaan.nl)

 

mr. P. (Peter) Soesbeek CSFL

Senior Consultant Alternative Credit / NN Investment Partners

(E: peter.soesbeek@sgggroup.com)

PE 2018 (10)

 

drs. B.D. (Barbara) Soggiu CSFL

Sr Risk & Compliance specialist, zzp

(E: barbara@besolidriskconsulting.nl)

PE 2017 voldaan (16)

 

mr. A.M. (Anne-Marthe) Stellingwerf CSFL

Bedrijfsjurist team Retail, De Volksbank

(E: anne-marthe.stellingwerf@devolksbank.nl)

PE 2017 voldaan (18); 2018 voldaan (18)

 

mr. J.A. (Jordi) van den Top CSFL

Specialist Klachtenmanagement, ABN AMRO Bank N.V.

(E: jordi.van.den.top@nl.abnamro.com)

PE 2017 (6)

 

mr. H.W.H. (Huub) Trooster CSFL

Senior Legal Counsel Legal & Compliance, Nationale Nederlanden Bank N.V.

(E: Huub.Trooster@nn.nl)

PE 2017 voldaan (16); 2018 (10)

 

mr. S (Sahar) Vaziri CSFL

Legal Counsel, de Volksbank  

(E: Sahar.Vaziri@devolksbank.nl)

diploma 2017

PE 2018 voldaan (22)

 

R. (Rienk) van der Velde CSFL

Board Advisor, Aegon Nederland N.V.

(E: RvanderVelde@aegon.nl)

PE 2018 voldaan (16)

 

mr. R.W.C. (Reinout) Veldhuijzen CSFL

Senior Legal Counsel, ING Bank NV

(E: reinout.veldhuijzen@ing.nl)

 

mr. P. (Peter) van Vliet CSFL

Compliance Officer, Achmea  

(E: peter.van.vliet@achmea.nl)

PE 2017 voldaan (18); 2018 voldaan (16)

 

mr. N.P. (Niels) Witteveen MFP CSFL

Directeur van NORM advies B.V.

(E: info@norm-advies.nl)

 

mr. A.O.C. (Ole) Wittich CSFL

Manager Special & Legal Collections Benelux, Santander Consumer Finance Benelux B.V.

(E: ole.wittich@santander.nl)

PE 2017 voldaan (24); 2018 voldaan (22)

 

mr. G. (Inge) Zwoferink CSFL

Senior Jurist, Autoriteit Financiële Markten

(E: inge.zwoferink@afm.nl)

PE 2017 voldaan (22); 2018 (4)

 

Gepubliceerd door  UvA Academie voor Bank en Verzekeringen

18 juli 2018