Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
Je gebruikt een niet-ondersteunde browser. Deze site kan er anders uitzien dan je verwacht.

Register Certified Agent in Syndicated Loans

Overzicht van afgestudeerden aan de Registeropleiding Agent in Syndicated Loans, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel ASyl®.

De Registeropleiding Agent in Syndicated Loans wordt gedoceerd aan de UvA Academie voor Bank en Verzekeringen (UvA ABV). 

Certified Agent in Syndicated Loans voor die deskundige die voor zijn organisatie/werksituatie in staat is zelfstandig vraagstukken op het gebied van syndicated loans in de volle breedte te behandelen. 

 

J. (Jelle) van Balen ASyl

Agent Syndicated Loans, FMO N.V.
(E: j.van.balen@fmo.nl)
diploma 2021

M.B.E. (Manfred) Bleijenberg ASyl

Officer Syndicated Loans, Coöperatieve Rabobank U.A.
(E: Manfred.Bleijenberg@rabobank.com)
diploma 2021

P.J. (Pieter) Brockhoff ASyl

Agent Syndicated Loans, ING Bank N.V.
(E: Pieter.Brockhoff@ing.com)
diploma 2021

S.C.W.M. (Sjors) Diender BBA ASyl

Medewerker Execution Agency Syndicated Loans, ABN AMRO Bank N.V.
(E: sjors.diender@nl.abnamro.com)
diploma 2021

E.J.M. (Isabelle) Hoek-Van der Plas  ASyl

Agent Syndicated Loans, ING Bank N.V.
(E: Isabelle.Hoek@ing.com)
diploma 2022

J.A. (Jeroen) van der Horst  ASyl

Senior Portfolio manager Agency Services, Coöperatieve Rabobank U.A.
(E: jeroen.horst@rabobank.com)
diploma 2022

M.S. (Manfred) Jobse ASyl

Portfolio Manager Agency Services, Coöperatieve Rabobank U.A.
(E: Manfred.Jobse@rabobank.com)
diploma 2021

C.N. (Kees) de Jong ASyl

Senior Agency Front Office Medewerker, BNG Bank N.V.
(E: kees.dejong@bngbank.nl)
diploma 2021

M. (Michel) de Jong ASyl

Medewerker Execution Agency Syndicated Loans, ABN AMRO Bank N.V.
(E: michel.de.jong@nl.abnamro.com)
diploma 2021

mr. P.B.A. (Pieter) Joosten ASyl

Director Corporate Lending ABN AMRO Bank N.V.
(E: pieter.joosten@nl.abnamro.com)
diploma 2022

drs. C.D. (Christiaan) van der Laan ASyl

Agent Syndicated Loans, ING Bank N.V.
(E: christiaan.van.der.laan@ing.com)
diploma 2021

E. (Edris) Osmani ASyl

Agent Syndicated Loans, ING Bank N.V.
(E: ​​​​​​​Edris.Osmani@ing.com)

S.K.H. (Sandeep) Paesch BBA ASyl

Credit Risk Manager, BNG Bank N.V.
(E: sandeep.paesch@bngbank.nl)
diploma 2021

A.A. (Sander) van der Pluijm ASyl

Agent Syndicated Loans, Coöperatieve Rabobank U.A.
(E: sander.van.der.pluijm@rabobank.com)
diploma 2021

D. (Dara) Shali ASyl

Agent Syndicated Loans, ING Bank N.V.
(E: dara.shali@ing.com)
diploma 2021

M. (Melany) Spoor BEc ASyl

Porfolio Manager Syndicated Loans, Coöperatieve Rabobank U.A.
(E: melany.spoor@rabobank.com )
diploma 2022

P.R. Troostheide ASyl

Portfolio Manager Agency Services, Coöperatieve Rabobank U.A.
(E: pieter.troostheide@rabobank.com)
diploma 2022

S. (Soumya) el Yahiaoui  LLM ASyl

Associate Corporate Lending Origination, ABN AMRO Bank N.V.
(E: soumya.el.yahiaoui@nl.abnamro.com)
​​​​​​​diploma 2022