Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!

Register Certified Agent in Syndicated Loans

Overzicht van afgestudeerden aan de Registeropleiding Agent in Syndicated Loans, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel ASyl®.

De Registeropleiding Agent in Syndicated Loans wordt gedoceerd aan de UvA Academie voor Bank en Verzekeringen (UvA ABV). 

Certified Agent in Syndicated Loans voor die deskundige die voor zijn organisatie/werksituatie in staat is zelfstandig vraagstukken op het gebied van syndicated loans in de volle breedte te behandelen. 

 

J. (Jelle) van Balen

Agent Syndicated Loans, FMO N.V.
(E: j.van.balen@fmo.nl)
diploma 2021

M.B.E. (Manfred) Bleijenberg

Officer Syndicated Loans, Coöperatieve Rabobank U.A.
(E: Manfred.Bleijenberg@rabobank.com)
diploma 2021

P.J. (Pieter) Brockhoff

Agent Syndicated Loans, ING Bank N.V.
(E: Pieter.Brockhoff@ing.com)
diploma 2021

S.C.W.M. (Sjors) Diender BBA

Medewerker Execution Agency Syndicated Loans, ABN AMRO Bank N.V.
(E: sjors.diender@nl.abnamro.com)
diploma 2021

M.S. (Manfred) Jobse

Portfolio Manager Agency Services, Coöperatieve Rabobank U.A.
(E: Manfred.Jobse@rabobank.com)
diploma 2021

C.N. (Kees) de Jong

Senior Agency Front Office Medewerker, BNG Bank N.V.
(E: kees.dejong@bngbank.nl)
diploma 2021

M. (Michel) de Jong

Medewerker Execution Agency Syndicated Loans, ABN AMRO Bank N.V.
(E: michel.de.jong@nl.abnamro.com)
diploma 2021

drs. C.D. (Christiaan) van der Laan

Agent Syndicated Loans, ING Bank N.V.
(E: christiaan.van.der.laan@ing.com)
diploma 2021

S.K.H. (Sandeep) Paesch BBA

Credit Risk Manager, BNG Bank N.V.
(E: sandeep.paesch@bngbank.nl)
diploma 2021

A.A. (Sander) van der Pluijm

Bankmedewerker, BNG Bank N.V.
(E: sander.vanderpluijm@bngbank.nl)
diploma 2021

D. (Dara) Shali

Agent Syndicated Loans, ING Bank N.V.
(E: dara.shali@ing.com)
diploma 2021