Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!

Certified Banker

Overzicht van afgestudeerden aan de Bankiersopleiding, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel CeBa®.

De Bankiersopleiding is in 2018 van start gegaan en wordt verzorgd door de UvA Academie voor Bank en Verzekeringen (UvA ABV). Het succesvol doorlopen van deze opleiding levert u de privaatrechtelijk beschermde titel CeBa® (Certified Banker) op.
Alle personen die in het Register CeBa zijn opgenomen, hebben het recht om de titel Certified Banker, alsmede de afkorting CeBa, te voeren. Alleen personen die expliciet toestemming hebben gegeven om hun naam via deze website openbaar te maken, zijn hier opgenomen.
De term CeBa (Certified Banker) is gedeponeerd bij het Benelux Bureau voor de Intellectuele Eigendom (onder nummer 1355499).

 

S.D. (Stef) Gerritsen BA CeBa
 

Senior Consultant, Financial Services Capgemini
(E: stef.gerritsen@capgemini.com)
diploma 2019

 

ir. M.J. (Marco) Huijskes CeBa

Managing Consultant, Financial Services Capgemini
(E: marco.huijskes@capgemini.com)
diploma 2018

 

P.M.J.M. (Paul) Jaspers, MSc CeBa

Managing Consultant, manager Finance & Risk Capgemini FSGBU Continental Europe
Organisatie: Financial Services Global Business Unit, Capgemini
(E: Paul.jaspers@Capgemini.com)
diploma 2018

 

drs. A.G.H. (Alexander) Koenen RCP CeBa

Managing Consultant, Financial Services Capgemini
(E: alexander.koenen@capgemini.com)
diploma 2018

 

G.J. (Gert) Littooij, BBA MBA CeBa

Managing Consultant, Financial Services Capgemini
(E: gert.littooij@capgemini.com)
diploma 2018

 

P.P.A.D. (Pieter) Mathot, CeBa

Operational Risk Officer, BNP Paribas Fortis Bank (Brussel)
(E: pieter.mathot@bnpparibasfortis.com)
diploma 2018

 

drs. G.J. (Gert Jan) Meppelink, CeBa

Chief Transformation & HR Officer, ABN AMRO Bank N.V.
(E: gert.jan.meppelink@nl.abnamro.com)
2018

B.A. (Brian) Parmesar CeBa

Consultant Financial Services – Capgemini
(E: brian.parmesar@capgemini.com)
diploma 2019

 

E. (Erdem) Tekin, MSc CeBa

Management Consultant, Digital Banking & Payments, Insight Driven Enterprise, Capgemini Invent
(E: erdem.tekin@capgemini.com)
diploma 2018