Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
EN

Certified Integrated Risk Advisor

Overzicht van afgestudeerden aan de registeropleiding Certified Integrated Risk Advisor, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel CIRA®.

De Registeropleiding Certified Integrated Risk Advisor wordt gedoceerd aan de UvA Academie voor Bank en Verzekeringen (UvA ABV). Het PE-programma behorend bij deze registeropleiding is per 2019 samengevoegd met het PE-programma Financieel Recht.
Om permanent actueel te blijven wordt verwacht dat de Certified Integrated Risk deskundige 16 uur per jaar aan permanente educatie besteedt. De PE-verplichting start in het kalenderjaar na het behalen van het diploma.
Alle personen die in het Register CIRA zijn opgenomen, hebben het recht om de titel Certified Integrated Risk Advisor, alsmede de afkorting CIRA, te voeren. Alleen personen die expliciet toestemming hebben gegeven om hun naam via deze website openbaar te maken, zijn hier opgenomen.
De term CIRA (Certified Integrated Risk Advisor) is gedeponeerd bij het Benelux Bureau voor de Intellectuele Eigendom (onder nummer 1379467).

drs. O.M.B. (Omar) Abdellaoui  CIRA

On-site Toezicht Pensioenen en Verzekeraars, De Nederlandsche Bank
(E: o.m.b.abdellaoui@dnb.nl)
Diploma 2019

M. (Monique) Batenburg MSc CIRA

Riskmanager Projects, Enterprise Risk Management, Rabobank Nederland
(E: monique.batenburg@rabobank.nl)
Diploma 2019
PE 2020 (16); 2021 (6)

mr.  J. (Jeroen) Beumer CIRA

Head Of Compliance Commercial Banking, ABN AMRO 
(E: jeroen.beumer@nl.abnamro.com)
Diploma 2019

M.A.C. (Michel) Brand MSc MBA CSFL CIRA

Accountdirecteur, Ordina N.V.
(E: michel.brand@ordina.nl)
PE 2017 voldaan (30); 2018 voldaan (22)

drs. I. (Ilse) van Eekelen BA CIRA

Pensioenfondsbestuurder, FNV
(E: ilse.vaneekelen@fnv.nl)
Diploma 2020

ir. A.J. (Albert Jan) van Engen MBA CIRA

Senior Compliance Officer, De Volksbank N.V.
(E: albertjan.vanengen@devolksbank.nl)
Diploma 2019
PE 2020 (12); PE 2021 (12)

mr. M. (Mehtap) Folkertsma-Özdemir  EMoC CSFL CIRA

Toezichthouder integriteit, De Nederlandsche Bank
(E: m.folkertsma-ozdemir@dnb.nl)
Diploma 2020
PE 2017 voldaan (22); 2018 (6)

T. J. (Terence) Gerrits CIRA

Risk Officer, Bitonic B.V.
(E: Terence@bitonic.nl)
Diploma 2019

T.A. (Trycia) Gietema CCP CIRA

Compliance Officer Market and Organisational Conduct, ING Groep
(E: trycia.gietema@ing.com)
Diploma 2020

drs. M. (Maarten) van Ginkel RA CIRA

Directeur Non Financial Risk & Compliance Function, VIVAT Verzekeringen
(E: maarten.vanginkel@vivat.nl)
Diploma 2019
PE 2020 (6)

B. (Bart) de Haan BBA CIRA

Chapterlead Client Conduct, ING Bank N.V.
(E: Bart.de.Haan@ing.com)
Diploma 2019

V. (Viresh) Jagesar MSc RA CIRA

Risk Officer Internal Controls, AEGON Nederland N.V.
(E: viresh.jagesar@aegon.nl)
Diploma 2019

drs. B. (Bert) Jolink RC CIRA

Bestuurder en sleutelfunctiehouder Risicobeheer, Stichting Pensioenfonds PostNL
(E: jolink@pfpostnl.nl
Diploma 2020

drs. M. (Monique) Kinnegim AAG CIRA

Toezichthouder, De Nederlandsche Bank
(E: m.kinnegim-neefjes@dnb.nl)
Diploma 2019
PE 2020 (8)

drs. K. (Kris) Marx CIRA

Senior Officer Financial Crime Compliance, ING N.V.
(E: Kris.Marx@ing.com)
Diploma 2019
PE 2020 (6)

mr. drs. D. (Dennis) Meijne CSFL CIRA

Integrated Risk Advisor, ING Bank N.V. 
(E: dennis.meijne@ing.com)
Diploma 2019
PE 2019 voldaan (22); PE 2020 voldaan (18); 2021 (18)

mr. D. (Dennis) Noordervliet CIRA

Directeur Compliance, ING Nederland
(E: Dennis.Noordervliet@ing.com)
Diploma 2019

R.W. (Rob) Potter CSFL CIRA

Enterprise Risk Manager, Nationale Nederlanden
Diploma 2019
PE 2017 voldaan (18); 2018 (16); 2019 (16); 2020 (16)

S. (Sjoerd) Rennings CIRA

Riskofficer Verzekeren Risk & Compliance dS&I, Achmea
(E: sjoerd.rennings2@achmea.nl)
Diploma 2019
PE 2020 (16); 2021 (6)

drs. E.M. (Eva) van Veen MA  CIRA

Senior Manager Operational Risk & Compliance, Achmea
(E: Eva.van.Veen@achmea.nl)
Diploma 2019
PE 2020 (16)

F. (Frans) van de Veen CIRA

Coördinator Pensioenafdeling, CNV Vakmensen
(E: f.veen@cnvvakmensen.nl)
Diploma 2020

R. (Robert) Veneboer BBA CAMS CIRA

Senior Officer Non-Financial Risk ING Bank N.V.
(E: Rob.Veneboer@ing.com)
Diploma 2020

Jhr mr T. H. (Therus) de Villeneuve CIRA

Senior Compliance Officer, AEGON Nederland
(E: therus.devilleneuve@aegon.nl)
Diploma 2019
PE 2020 (8)

mr. P. (Peter) van Vliet CSFL CIRA

Compliance Officer, Achmea  
(E: peter.van.vliet@achmea.nl)
Diploma 2020
PE 2017 voldaan (18); 2018 voldaan (16)

G.J. (Geke) Wichems CIRA

Pensioenfondsbestuurder, bedrijfstak pensioenfonds VLEP
(E: geke.wichems@vionfood.com
Diploma 2020

R.N. (Roy) de Wildt MSc CIRA

Domein Architect, ABN AMRO 
(E: roy.de.wildt@nl.abnamro.com)
Diploma 2020