Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
Registers

Register Certified Specialist Financial Law

Overzicht van afgestudeerden aan de Registeropleiding Financieel Recht, die gerechtigd zijn tot het voeren van de titel CSFL®.

De Registeropleiding Financieel Recht wordt gedoceerd aan de UvA Academie voor Bank en Verzekeringen (UvA ABV). Het PE-programma Financieel Recht is van start gegaan in 2017.
Om permanent actueel te blijven wordt verwacht dat de financieel recht deskundige 16 uur per jaar aan permanente educatie besteedt. De PE-verplichting start in het kalenderjaar na het behalen van het diploma.
Alle personen die in het Register CSFL zijn opgenomen, hebben het recht om de titel Certified Specialist Financial Law, alsmede de afkorting CSFL, te voeren. Alleen personen die expliciet toestemming hebben gegeven om hun naam via deze website openbaar te maken, zijn hier opgenomen.
De term CSFL (Certified Specialist Financial Law) is gedeponeerd bij het Benelux Bureau voor de Intellectuele Eigendom (onder nummer 1263556).

 

 

drs. A. (Aloys) Bart CPC CSFL

Toezichthouder, AFM
diploma 2018

R.A.M. (Rens) de Bekker LLM CCO CSFL

Compliance Officer, BNP Paribas Cardif
(E: rens.debekker@bnpparibascardif.com)
PE 2017 (6)

mr. E.J. (Eric) Blom CSFL

Senior Legal Counsel, Nationale-Nederlanden Bank N.V.
(E: eric.blom@nn.nl)
diploma 2018; PE 2019 (16); PE 2020 (14)

mr. R. (Rego) Boer CSFL

Sectorhoofd, Directie Advisering Raad van State
(E: R.Boer@raadvanstate.nl)
diploma 2018

mr. J.J. (Jurgen) Borst EMoC CSFL

Concern Compliance Officer, Coöperatie Univé U.A.  
(E: j.borst@unive.nl)
PE:  2017 voldaan (18); 2018 (16); 2019 (6); 2020 (12)

drs P. (Pieter) Bouwknegt AAG CSFL

Head Balance Sheet Management, NN Leven;
(E: pieter.bouwknegt@nn.nl)
PE 2017 (8); 2018 (6)

drs. K. M. L. (Katrin) Brand CSFL

Director, NLFI
(E: katrin.brand@nlfi.nl)
PE 2017 (12); 2018 voldaan (16); 2019 (6)

M.A.C. (Michel) Brand MSc MBA CSFL

Business Consultant Banking, Ordina N.V.
(E: michel.brand@ordina.nl)
PE 2017 voldaan (30); 2018 voldaan (22)

mr. S. (Sandra) Dijkgraaf CSFL

Legal & Compliance Officer, Cardano Risk Management B.V.
(E: s.dijkgraaf@cardano.com)
PE 2017 voldaan (22); 2018 (8); 2019 (18); 2020 (22)

mr. J.D. (Jeroen) Essink CSFL

Corporate Secretary & Legal Counsel,  FMO Investment Management
PE 2017 voldaan (18); 2018 voldaan (16); 2019 (18); 2020 (12)

mr. A.A. (André) Ettema CSFL

Hoofd Legal Leven / Advocaat – Nationale-Nederlanden
(E: Andre.Ettema@nn.nl)
PE 2017 voldaan (16); 2018 (14); 2019 (6)

mr. M. (Mehtap) Folkertsma-Özdemir  EMoC CSFL

Toezichthouder integriteit, De Nederlandsche Bank
(E: m.folkertsma-ozdemir@dnb.nl)
PE 2017 voldaan (22); 2018 (6)

mr. I. (Ingrid) Freyer CSFL

Director Compliance Division, MUFG Bank (Europe) N.V.  
(E: ingrid.freyer@nl.mufg.jp)
PE 2017 (6); 2018 (10): 2019 (6); 2020 (18)

G.M. (Gracita) George LLM CSFL

Corporate Support Lawyer, Stibbe B.V.
(E: Gracitageorge@hotmail.com)
diploma 2017
PE 2018 voldaan (16); 2019 (12)

mr. A.E. (Andrea) Goossens CSFL

Advocaat, Van Doorne
(E: goossens@vandoorne.com)
diploma 2018; PE 2019 (6); 2020 (6)

mr. B.R. (Bert-Rein) Griede CSFL

Senior Legal Counsel, ING Bank Nederland  
(E: bert-rein.griede@ing.nl)

mr. J.S. (Jasper) Groot CSFL

Legal Counsel, a.s.r.
(E: jasper.groot@asr.nl)
diploma 2018
PE 2020 (6)

M.A. (Maaike) Hilderink LLM MSc CSFL

Senior Legal Counsel Financial Markets Products & Regulations, Rabobank
(E: Maaike.Hilderink@rabobank.com)
diploma 2019
PE 2020 (16)

mr. J.G. (Joye) Hoekstra CSFL

Bedrijfsjurist, NV Univé Schade
(E: J.Hoekstra@unive.nl)
diploma 2019
PE 2020 (14)

mr. drs. D.J.M.P. (Diana) Horsmeier MM CSFL

Advocaat, Advocatenkantoor DH Legal
(E: info@dh-legal.nl)
diploma 2019
 

mr. A.M. (Alexander) Jägers CSFL

Compliance Manager, Van Lanschot Kempen
(E: a.jagers@vanlanschotkempen.com)
PE 2019 (6)

mr. N.M.C. (Noortje) Jorritsma CSFL

Bedrijfsjurist, Rabobank
(E: Noortje.Jorritsma@rabobank.nl
Diploma 2019
PE 2020 (22)

mr. S.C. (Sophie) van Kan CSFL

Advocaat/FG, ONVZ Ziektekostenverzekering N.V.
diploma 2019

I.D. (Diana) Kerekes LLM CSFL

Business Consultant, VIVAT
(E: diana.kerekes@vivat.nl)
diploma 2020
PE 2020 (6)

mr. drs. Z.R. (Zeeshan) Khan CSFL

Legal Counsel, ING Bank N.V.
(E: zeeshan.khan@ing.nl)
diploma 2017; 2019 (6); 2020 (6)

drs. K. (Karen) Klaver CSFL

Compliance manager, BNG Bank
(E: karen.klaver@bngbank.nl)
PE 2017 voldaan (18); 2018 (16); PE 2019 (24); PE 2020 (24)

mr. M.A. (Margreeth) Kleijer CSFL

Secretaris, Kifid
(E: m.kleijer@kifid.nl)
PE 2017 (10); 2018 (10); 2019 (6)

mr. E.P.A. (Eric) de Kluijver CCO CSFL

Senior Compliance Officer a.i.
(E:  kluijver@hotmail.com)
diploma 2018; 2019 (14); 2020 (18)

mr. P. (Peter) Knop CSFL

Compliance Officer, Be Frank
(E: peter.knop@befrank.nl)
diploma 2020

J. (Jeroen) Koomans LLM, CSFL

Legal Counsel, ABN AMRO Bank N.V.
PE 2017 (10); 2018 voldaan (16); 2019 (16)

de heer J. (Jorrit) Koopmans CCO CSFL

Compliance officer, TVM Verzekeringen N.V.
(E: j.koopmans@tvm.nl)                  
diploma 2019
PE 2020 (18)

mr. S.J. (Saskia) Kwint CSFL

Senior bedrijfsjurist, senior strategisch adviseur, SNS.
(E: saskia.kwint@sns.nl)
diploma 2017
PE 2018 voldaan (22); 2019 (14); 2020 (12)

mr. M. (Marijke) Leliveld, CSFL

Toezichthouder Specialist, De Nederlandsche Bank N.V.
(E: M.Leliveld@dnb.nl
diploma 2017, PE 2018 (4); 2019 (6); 2020 (6)

mr. G.L.H.M. (Gé) Lenssen CSFL

Compliance Officer, Vesting Finance Holding B.V.
(E: g.lenssen@vestingfinance.nl)
PE 2017 (8); PE 2019 (6)

mr. C.M. (Cindy) Meijer CSFL

Company Secretary, Aegon Nederland N.V.
(E: cmeijer@aegon.nl)
PE 2017 (12); 2018 voldaan (16)

mr. drs. D. (Dennis) Meijne CSFL CIRA

DSI Compliance Professional, ING Bank N.V. 
(E: dennis.meijne@ing.com)
PE 2017 voldaan (16); 2018 voldaan (28); 2019 voldaan (22); 2020 (18)

mr. J.M. (Joost) Metselaar CCO CSFL

sr. compliance officer, Achmea
(E: Joost.Metselaar@achmea.nl)
diploma 2018;  2019 (14)

mr. D.C.E. (Dorien) Naarding CSFL

Senior Bedrijfsjurist, Aegon Nederland N.V.
(E: Dnaarding@aegon.nl)
diploma 2017, PE 2018 (4)

mr. M. (Mariëlle) van der Neut CSFL

Jurist, De Volksbank
(E: marielle.vanderneut@devolksbank.nl
Diploma 2019
PE 2020 (6)

mr. E. (Eva) Nijhof CSFL

Bedrijfsjurist, a.s.r.
(E: eva.nijhof@asr.nl)
PE 2017 voldaan (16); 2018 (8)

mr.drs. D.J. (Deborah) Olthoff CSFL

Secretaris, Kifid
(E: D.Olthoff@kifid.nl)
PE 2017 voldaan (18); 2018 (4)

F.T.G. (Floor) Oosterwechel MSc CSFL

Risk Consulting, PricewaterhouseCoopers Advisory N.V. 
(E: floor.oosterwechel@pwc.com)
diploma 2017
PE 2018 voldaan (18)

mr. L.J.P. (Leon) Peeters CSFL

Jurist Competence Center Compliance, Achmea 
(E: leon.peeters@achmea.nl)
PE 2017 voldaan (16); 2018 voldaan (16)

mr. W. (Wouter) Peeters CSFL

Senior Legal Counsel, Nationale Nederlanden Bank N.V.
(E: wouter.peeters@nn.nl)
diploma 2019
PE 2020 (6)

D.A. (Dennis) Pels MSc CSFL †

Toezichthouder, De Nederlandsche Bank N.V.
PE 2017 voldaan (16); 2018 voldaan (22)

mr. K.M. (Karin) Petrici CSFL

Senior Legal Counsel, Nederlandse Waterschapsbank N.V.
(E: karin.petrici@nwbbank.com)
PE 2017 voldaan (18); 2018 voldaan (16); 2019 (18); 2020 (30)

R.W. (Rob) Potter CSFL CIRA

Advisor Risk, Control & Regulatory Affairs, VIVAT Schadeverzekeringen N.V.
PE 2017 voldaan (18); 2018 (16); 2019 (16); 2020 (12)

mr. K.H. (Karen) Raghoebar MM CSFL

Compliance Officer, AFM
(E:Karen.Raghoebar@afm.nl)
PE 2017 voldaan (18); 2018 voldaan (16); PE 2020 (24)

mr. K. (Kasper) Schouten CSFL

Senior Specialist Klachtenmanagement, ABN AMRO Bank N.V.
(E: kasper.schouten@nl.abnamro.com)
PE 2017 (6)

mr. R.J. (Rob) Schröder CSFL

Senior Juridisch Adviseur, Allianz Nederland Levensverzekering N.V.
(E: rob.schroder@allianz.nl)
PE 2017 voldaan (18); 2018 (18); 2019 (16); 2020 (6)

M. (Marcel) Schuster CSFL

Director TD Bank NV & Senior Manager Compliance, Governance & Operational Risk, TD Bank NV
(E: marcel.schuster@hotmail.com)

drs. ir. M.P.G. (Michael) Sewalt, LLM, PRM CSFL

Head of Risk & Compliance, AFS Group
(E: m.sewalt@afsgroup.nl
Diploma 2019
PE 2020 (22)

P.W.M. (Priya) Soekhai LLM, CSFL

Advocaat, Diekstra Van der Laan advocaten
(E: soekhai@diekstravanderlaan.nl)

mr. P. (Peter) Soesbeek CSFL

Senior Consultant Alternative Credit / NN Investment Partners
(E: peter.soesbeek@sgggroup.com)
PE 2018 (10)

drs. B.D. (Barbara) Soggiu CSFL

Sr Risk & Compliance specialist, Rabobank
(E: Barbara.Soggiu@rabobank.nl)
PE 2017 voldaan (16); 2018 voldaan (16); 2019 (18)

mr. A.M. (Anne-Marthe) Stellingwerf CSFL

Bedrijfsjurist team Retail, De Volksbank
(E: anne-marthe.stellingwerf@devolksbank.nl)
PE 2017 voldaan (18); 2018 voldaan (18); 2019 (8); 2020 (18)

mr. J.A. (Jordi) van den Top CSFL

Specialist Klachtenmanagement, ABN AMRO Bank N.V.
(E: jordi.van.den.top@nl.abnamro.com)
PE 2017 (6)

mr. H.W.H. (Huub) Trooster CSFL

Senior Legal Counsel Legal & Compliance, Nationale Nederlanden Bank N.V.
(E: Huub.Trooster@nn.nl)
PE 2017 voldaan (16); 2018 (22); 2019 (12); PE 2020 (18)

mr. S (Sahar) Vaziri CSFL

Legal Counsel, de Volksbank 
(E: Sahar.Vaziri@devolksbank.nl)
diploma 2017, PE 2018 voldaan (22); 2019 (12); 2020 (12)

R. (Rienk) van der Velde CSFL

Board Advisor, Aegon Nederland N.V.
(E: RvanderVelde@aegon.nl)
PE 2018 voldaan (16); 2019 (6)

mr. R.W.C. (Reinout) Veldhuijzen CSFL

Senior Legal Counsel, ING Bank NV
(E: reinout.veldhuijzen@ing.nl)

mr. P. (Peter) van Vliet CSFL

Compliance Officer, Achmea  
(E: peter.van.vliet@achmea.nl)
PE 2017 voldaan (18); 2018 voldaan (16)

drs. P.M. (Pablo) de Vries CSFL

Senior Compliance Officer, Aegon Nederland NV
(E: pablo.devries@aegon.nl)
diploma 2020

mr. N.P. (Niels) Witteveen MFP CSFL

Directeur van NORM advies B.V.
(E: info@norm-advies.nl)
PE 2019 (18); 2020 (6)

mr. A.O.C. (Ole) Wittich CSFL

Legal Counsel, Blauwtrust Groep
(E: Ole.Wittich@blauwtrustgroep.com)
PE 2017 voldaan (24); 2018 voldaan (22); PE 2019 (18); PE 2020 (18)

mr. J.P. (Jan Paul) van Woensel CSFL

Compliance Officer, Charco & Dique
(E: jan.paul.van.woensel@charcoendique.nl
diploma 2020

mr. G. (Inge) Zwoferink CSFL

Senior Jurist, Autoriteit Financiële Markten
(E: inge.zwoferink@afm.nl)
PE 2017 voldaan (22); 2018 (26); 2019 (10)